Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. francuskim

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. francuskim

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.


Dla naszego Klienta, firmy z branży Automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• Obsługa klientów francuskojęzycznych od strony administracyjnej
• Współpraca z klientami eksportowymi i krajowymi
• Przyjmowanie zleceń i przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji
• Weryfikowanie możliwości wykonania zlecenia pod względem logistycznym i asortymentowym

Wymagania

Nasze wymagania:

• Wykształcenie : ukończone studia wyższe lub w trakcie studiów
• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość pakietu Office w szczególności Microsoft Excel

Oferujemy

Oferujemy:

• Umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Pracę w godzinach 8:00 - 16:00
• Dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa, pracowniczy program inwestycyjny


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Oferta jest ważna jeszcze 1816 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. francuskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. francuskim w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. francuskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. francuskim , praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Agent Ubezpieczeniowy PZU SA

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie


Przedstawiciel handlowy

Stare Opole, mazowieckie


Asystent spedytora

Warszawa, mazowieckie


Asystent/ka Projektanta

Praca zdalna, mazowieckie