Pracownik działu drewna w nowej firmie produkcyjnej

Lokalizacja: Sosnowiec , śląskie
Praca Pracownik działu drewna w nowej firmie produkcyjnej

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.
W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, Szwedzkiej firmy produkcyjnej z terenu Sosnowca szukamy kandydatów na stanowisko pracownik działu drewna.


Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Prace na dziale drewna
  • Obsługa maszyn do obróbki drewna
Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowej firmie produkcyjnej
  • Pracę na 2 zmiany
Oferta dotyczy pracy stałej!
Poleć ofertę znajomym!

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Oferta jest ważna jeszcze 1157 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik działu drewna w nowej firmie produkcyjnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik działu drewna w nowej firmie produkcyjnej w miejscowości: Sosnowiec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik działu drewna w nowej firmie produkcyjnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik działu drewna w nowej firmie produkcyjnej, praca w Sosnowiec dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.