Operator maszyny zrywającej

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Operator maszyny zrywającej

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

- mocowanie pasów bezpieczeństwa na uchwyty maszyny zrywającej,
- odczyt parametrów z komputera,
- obsługa komputera,
- inne prace zlecone.

Wymagania

Wymagania:

- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (weekendy wolne)
- Zaangażowania i chęci do pracy
- Doświadczenie na produkcji
- Mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Stabilne zatrudnienie
- Wynagrodzenie 2400 brutto (po przyuczeniu możliwość podwyżki)
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- Przyuczenie do wykonywanych obowiązków

Oferta jest ważna jeszcze 2497 dni

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyny zrywającej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyny zrywającej w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SERWIS PERSONALNY Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyny zrywającej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyny zrywającej, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.SERWIS PERSONALNY Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.