Doradca Klienta

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Doradca Klienta

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla Naszego Klienta największej firmy energetycznej w Polsce poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Zakres obowiązków:

  • Prezentacja rozwiązań produktowych podczas spotkań bezpośrednio u Klientów
  • Dosprzedaż usług i produktów dodatkowych dla aktualnych Klientów
  • Opieka i doradztwo dla Klientów w zakresie zarządzania obszarem energii elektrycznej i gazu
Wymagania

Masz doświadczenie w sprzedaży?
Jesteś osobą komunikatywną i kreatywną?
Masz zdolności organizacyjne i szybko się uczysz?
Chcesz pracować w firmie, która daje ogromne możliwości rozwoju?
Interesujesz się branżą energetyczną?
Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę!

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie przez Adecco z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • Elastyczny wymiar czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Niezbędna narzędzia pracy: telefon, laptop, auto służbowe
  • Ciekawą pracę w znanej i popularnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, karta lunchowa, pakiet LuxMed

 

Prosimy o dopisanie do cv następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania."

Oferta jest ważna jeszcze 2314 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Doradca Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Kucharz praca od już

Warszawa, mazowieckie


Pracownik produkcji/Magazynier

Warszawa, mazowieckie


Doradca Techniczno - Handlowy

Warszawa, mazowieckie