Praca na produkcji- OD ZARAZ!!!

Lokalizacja: Pabianice , łódzkie
Praca Praca na produkcji- OD ZARAZ!!!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta Firmy Hutchinson prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik Produkcji


Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• kontrola jakości wyrobu
• pakowanie wyrobu gotowego

Wymagania

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
• gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
• zdolności manualne

 

Oferujemy

Oferujemy:

• możliwość stałego zatrudnienia
• drzwi otwarte - możliwość zapoznania się z firmą przed podjęciem zatrudnienia
• atrakcyjny system premiowania: możliwe premie łącznie do 600 zł/brutto miesięcznie
• bezpłatny transport na terenie Łodzi (oraz z Pabianic, Łasku, Piotrkowa Trybunalskiego, Koluszek, Brzezin, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa).

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie mailowo.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta jest ważna jeszcze 1653 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji- OD ZARAZ!!!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji- OD ZARAZ!!! w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji- OD ZARAZ!!! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji- OD ZARAZ!!!, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Agent Ubezpieczeniowy - firma

Pabianice, łódzkie


Agent Ubezpieczeniowy

Pabianice, łódzkie


Backend/Symfony Developer

Łódź, łódzkie


Agent Ubezpieczeniowy

Łyszkowice, łódzkie