Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pakowacz - pracownik magazynowy

Lokalizacja: Turyngia , Niemcy
Data: 02-12-0002, do końca 1233 dni
Praca Pakowacz - pracownik magazynowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o.  jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada niemieckie zezwolenie Federalnej Agencji Pracy z dnia 29.06.2015 wydane przez Agentur für Arbeit Düsseldorf, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Opis stanowiska
  • kompletowanie zamówień do wysyłki na sklepy
  • pakowanie oraz przepakowywanie towaru na palety
  • skanowanie
  • rozładunek i załadunek towaru
  • foliowanie palet
  • prace porządkowe
Wymagania
  • zdolności szybkiego uczenia się
  • sumienności i rzetelności
  • posiadanie własnego samochodu – mile widziane
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • posiadanie aktualnego ubezpieczenia ZUS 30 dni przed wyjazdem
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • możliwość dojazdu na rozmowę kwalifikacyjną
  • język niemiecki nie jest wymagany
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • zapewnione zakwaterowanie
  • opiekę polskiego koordynatora
Dodatkowe Informacje

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy ->"Aplikuj". Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Wymagane języki

polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pakowacz - pracownik magazynowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pakowacz - pracownik magazynowy w miejscowości: Turyngia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pakowacz - pracownik magazynowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowacz - pracownik magazynowy, praca w Turyngia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.