Koordynator ds. Zakupów

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Koordynator ds. Zakupów
Koordynator ds. Zakupów
Warszawa
NR REF.: 1089293

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z branży farmaceutycznej, do centrali firmy w Warszawie, pilnie poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator ds. Zakupów.

Nasz Klient poszukuje kandydata z wykształceniem wyższym i około 3-4 letnim doświadczeniem w dziale zakupów indirect, w ramach różnych kategorii zakupowych. Idealny kandydat posiada wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne, potrafi zarządzać wieloma projektami jednocześnie, jest proaktywny, samodzielny i nastawiony na rezultat. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest niezbędna do prawidłowego wykonywania zadań.

Do zakresu zadań należeć będzie przeprowadzanie procesów zakupowych we wszystkich kategoriach indirect dla polskiego oddziału firmy, optymalizacja procedur zakupowych, jak również bieżąca współpraca z dostawcami czy sporządzanie raportów i analiz.

Nasz Klient oferuje pracę w ramach prestiżowego projektu, w stabilnej, globalnej organizacji, o znanej i cenionej marce. Wybrany kandydat będzie miał możliwość prowadzenia samodzielnych i odpowiedzialnych projektów zakupowych oraz będzie mógł rozwijać się w strukturach firmy.

Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij aplikuj.

Oferta jest ważna jeszcze 1565 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Koordynator ds. Zakupów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Koordynator ds. Zakupów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Koordynator ds. Zakupów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator ds. Zakupów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Konsultant/-ka ds. Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie


QA Engineer

Warszawa, mazowieckie


Conversion Manager

Warszawa, mazowieckie


Agent Ubezpieczeniowy

Warszawa, mazowieckie


Doradca klienta działu mięso

Warszawa, mazowieckie