FRONT OFFICE - udzielanie informacji klientom

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Praca FRONT OFFICE - udzielanie informacji klientom

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI BIEŻĄCEJ - FRONT OFFICE

Wymagania:

komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
wykształcenie min. średnie,
wysoki poziom kultury osobistej,
odpowiedzialne podejście do wykonywania obowiązków,
dobra dykcja.

Wymagania

Obowiązki:

odbieranie połączeń przychodzących,
telefoniczna obsługa klientów, udzielanie informacji
utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oferujemy

Oferujemy:

umowę o pracę
pracę od poniedziałku do piątku (zmiany 8:00-16:00, 9:00-17:00 i 10:00-18:00)
wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe
stabilne zatrudnienie w dużej firmie o dobrej renomie i usytuowanej pozycji na rynku,
pakiet bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń,
nowoczesne środowisko pracy tuż przy plaży
dodatkowe benefity pozapłacowe - bezpłatna siłownia, dofinansowania obiadów,
indywidualnie przygotowaną ścieżkę kariery i możliwości rozwoju w strukturach organizacji,
możesz mieć pewność, że docenimy Twoje zaangażowanie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z opisem doświadczenia zawodowego na adres:
gdansk@wyghr.pl , w tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: FO/04/17

Oferta jest ważna jeszcze 2641 dni

Gdzie szukać pracy jako FRONT OFFICE - udzielanie informacji klientom

Jaka oferta pracy na stanowisku: FRONT OFFICE - udzielanie informacji klientom w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy WYG HR Consulting Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako FRONT OFFICE - udzielanie informacji klientom Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko FRONT OFFICE - udzielanie informacji klientom, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.WYG HR Consulting Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.