Prace przy laminowaniu basenów - 14 euro brutto/h i system poleceń - Belgia


Opieka lekarska

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.


Posiadasz doświadczenie jako laminiarz?

Dołącz do nas! Gwarantujemy polską umowę o pracę na warunkach belgijskich oraz stawkę 14 euro brutto/h, która może wzrosnąć do 15 euro brutto/h! Dzięki naszej umowie będziesz rozliczać się w Polsce, a poza atrakcyjną stawką oferujemy również inne benefity (karta paliwowa, trzynasta pensja itp) !

Wiemy, że wyjazd za granicę wiąże się ze zmianami i możesz odczuwać przed tym obawę. Jednak nie masz ku temu powodów! Na terenie Belgii czuwa nasz Koordynator, który pomoże Ci w razie potrzeby!

Przed Twoim przyjazdem zorganizujemy Ci również zakwaterowanie!

Dodatkowo, jeśli polecisz osobę, którą zatrudnimy otrzymasz od nas 100 euro brutto (po przepracowaniu miesiąca)

 

Nasze oczekiwania:

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w ręcznym i maszynowym laminowaniu basenów, schodów i płyt ochronnych. Znajomość języka angielskiego oraz możliwość wyjazdu własnym samochodem stanowią dodatkowe atuty!

 

Zakres zadań:

Nasz Klient jest ekspertem w opracowywaniu, produkcji i dystrybucji basenów. W związku z tym będziesz laminować schody i baseny metodą ręczną i natryskową, a także przygotowywać formy do laminowania. Będziesz również mieszać i nakładać żelkot oraz odpowietrzać żywicę.

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Prace przy laminowaniu basenów - 14 euro brutto/h i system poleceń - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prace przy laminowaniu basenów - 14 euro brutto/h i system poleceń - Belgia w miejscowości: Overpelt jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prace przy laminowaniu basenów - 14 euro brutto/h i system poleceń - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prace przy laminowaniu basenów - 14 euro brutto/h i system poleceń - Belgia, praca w Overpelt dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie