pracownik serwisu sprzątającego

Green Factory Sp. z o.o. - Zdunowo Zdunowo Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Green Factory jest liderem w produkcji świeżych, ciętych i pakowanych warzyw. Oferujemy pod marką Fit & Easy starannie wyselekcjonowane produkty, aby oddać świeżość i smak płynące z natury. Green Factory to nowoczesne obiekty magazynowo - produkcyjne, w których cała produkcja odbywa się w trzech zakładach, o łącznej powierzchni 14 600 m. kw. Pierwotnie firma Green Factory zajmowała się produkcją i sprzedażą świeżych warzyw. Od 2006 roku, obserwując dynamicznie rozwijający się rynek produktów typu convenience, rozszerzała asortyment produktów o świeże, umyte i pocięte warzywa pod marką Fit & Easy, a od roku 2015 firma skupia się już tylko na produktach z kategorii Ready to eat sukcesywnie poszerzając asortyment o nowe linie produktowe, w tym również produkty private label.

Klientami firmy są największe sieci handlowe w Polsce, a także rynek tradycyjny oraz HoReCa (np. McDonald's). Najwyższą jakość produktów docenili również Odbiorcy z tak wymagających rynków jak np. Niemcy, Czechy, Słowacja, Skandynawia, Ukraina, gdzie kierowany jest eksport.

Aktualnie w ramach grupy Green Factory znajdują się wyspecjalizowane w poszczególnych obszarach spółki: Green Factory (działająca w kanale nowoczesnym), Green Factory Bronisze (działająca na rynku tradycyjnym), Green Factory Logistics (Transport i logistyka kontraktowa oraz Green Factory Trans (spedycja międzynarodowa)

Zadania:

 • utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń;
 • właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości;
 • zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach;
 • współpraca z innymi pracownikami sprzątającymi, a także z użytkownikami pomieszczeń poprzez natychmiastowe reagowanie na bieżące potrzeby przez nich zgłoszone;

Oczekujemy:

 • umiejętność oszczędnego gospodarowania środkami czystości
 • oświadczenie pracy na podobnym stanowisku min 6 mc
 • wyksztalcenie zawodowe

Oferujemy:

 • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
 • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z pakietem socjalnym (Ubezpieczenie na życie AXA, Karta Medyczna w Enel-Med oraz dofinansowanie do Karty Multisport)
 • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacj
 • przyjazną atmosferę pracy


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako pracownik serwisu sprzątającego

Jaka oferta pracy na stanowisku: pracownik serwisu sprzątającego w miejscowości: Zdunowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Green Factory Sp. z o.o. - Zdunowo lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako pracownik serwisu sprzątającego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko pracownik serwisu sprzątającego, praca w Zdunowo dopasowana do Twoich wymagań.Green Factory Sp. z o.o. - Zdunowo praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.