Dyrektor Zarządzający (PV B2C)

HAYS Construction & Property Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Dyrektor Zarządzający (PV B2C)
Warszawa
NR REF.: 1138611

Naszym klientem jest renomowana firma, której głównym zajęciem jest projektowanie, wykonawstwo i serwis instalacji grzewczo- chłodzących opartych na pompach ciepła, kolektorach słonecznych i fotowoltaicznych. Klient oferuje również wysokiej klasy systemy instalacji grzewczo- chłodzących. W związku z rozwojem organizacji szukam osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego, który będzie odpowiadał za sprzedaż instalacji PV do klienta indywidualnego.

Do Twoich zadań należeć będzie zarządzanie całością organizacji w firmie. Budowa, realizacja i nadzór nad strategią sprzedażową firmy i kształtowanie strategii rozwoju firmy i budowanie oferty firmy. Odpowiedzialność za budżet i wskaźniki finansowe przedsiębiorstwa, planowanie budżetowe oraz kontrola realizacji założeń budżetowych. Zarządzanie i nadzór nad pracą podległych zespołów, monitoring KPI, prowadzenie dogłębnych analiz biznesu i tworzenie raportów, ciągłe udoskonalanie procesów, modeli działania, poszukiwanie szans biznesowych. Dodatowko udział w rozbudowie autorskich narzędzi i systemów technologicznych wykorzystywanych przez firmę. Prowadzanie analiz rynkowych i handlowych, dotyczących działalności firmy oraz jej konkurencji, analiza i kontrola efektywności realizowanych w firmie procesów (controlling).

Dodatkowo opracowywanie raportów wspierających strategiczne decyzje zarządu. Raportowanie członkom zarządu o stanie realizacji przyjętych planów oraz o bieżących zdarzeniach. Utrzymywanie sprawności i aktualności narzędzi sprawozdawczych, umożliwiających szybkie pozyskiwanie informacji zarządczych.

Kolejna odpowiedzialnosć związana jest z działalnością marketingową. Budowa, realizacja i nadzór nad strategią marketingową wspierającą politykę sprzedaży, koordynacja działań promocyjnych i sprzedażowych, definiowanie i wdrażanie polityki identyfikacji i komunikacji wizualnej firmy.

Rekrutacje, organizacja szkoleń personelu, rozwój kompetencji, ocena pracowników, polityka wynagrodzeń, projektowanie i wdrażanie procesów angażujących personel do rozwoju planów strategicznych. Projektowanie i promowanie kultury organizacyjnej, która rozwija wśród pracowników pasję realizacji celów strategicznych, częstą i otwartą komunikację, pracę zespołową oraz wspólną wizję organizacyjną. Analiza i kontrola wydajności zespołu podległych pracowników. Wyznaczanie indywidualnych celów (sprzedażowych) i zadań do wykonania. Kontrolowanie realizacji delegowanych zadań. Organizacja i przewodzenie spotkaniom usprawniającym komunikację wewnątrz firmy. Organizacja procesów, zespołów, standardów i metod działania. Analiza i optymalizacja praktyk pracy terenowej oraz biurowej przedstawicieli handlowych,

Prowadzenie negocjacji biznesowych z kluczowymi klientami. Zawieranie umów handlowych oraz kontrola realizacji ich postanowień. Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych, gotowość do podróży służbowych.

Kandydat idelany na to stanowisko będzie miał minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem operacyjnym i styczność z branżą logistyki. Bardzo dobra znajomość zagadnień zarządzania i rozwoju biznesu. Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności zarządczych (osobowości lidera, umiejętności delegowania zadań, mierzenia wyników), zdolności w zakresie analizowania danych, konstruowaniu wniosków i ich prezentacji. Samodzielność w podejmowaniu decyzji, a także wysokiej motywacji do rozwoju i osiąganiu celów. Zainteresowanie nowymi technologiami i najnowszymi trendami w sprzedaży bezpośredniej. Biegła znajomość języka angielskiego. Samodzielności, inicjatywy oraz determinacji w dążeniu do celu. Otwartość na zmiany i pracę w bardzo dynamicznym otoczeniu!

Klient zapewnia przyjazną i twórczą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole oraz realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa, możliwość implementacji własnych pomysłów i rozwiązań. Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie, i możliwość pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych kompetencji, cennego doświadczenia i podjęcia się nowych wyzwań.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Dyrektor Zarządzający (PV B2C)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dyrektor Zarządzający (PV B2C) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Construction & Property lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dyrektor Zarządzający (PV B2C) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor Zarządzający (PV B2C), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Construction & Property praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HAYS Construction & Property


Praca Dyrektor Zarządzający (PV B2C), Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 17 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


DevOps Architect

Warszawa, mazowieckie


Magazynier

Warszawa, mazowieckie