Konsultant/ Konsultantka w Prywatnej Przychodni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.


Kogo szukamy

Poszukujemy osoby, która będzie zajmować się telefoniczną i e-mailową obsługą pacjentów w placówce medycznej. 

 

Nasza oferta

Pracując u nas gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w prywatnej placówce, a podstawowe wynagrodzenia powiększymy po przepracowaniu trzech miesięcy.

Oferujemy także elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku pomiędzy 7:30 a 19:00, a także do wyboru formę zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie. 

 

Czego wymagamy?

Oczekujemy od Ciebie gotowości do pracy na pełen lub 3/4 etatu, komunikatywności oraz wyoskiej kultury osobistej w kontakcie z kilentem.

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Konsultant/ Konsultantka w Prywatnej Przychodni

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant/ Konsultantka w Prywatnej Przychodni w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant/ Konsultantka w Prywatnej Przychodni Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant/ Konsultantka w Prywatnej Przychodni, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie