Web Publisher

LeasingTeam Group Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Web Publisher

Zadania:

 • Zarządzanie i publikowanie treści na stronach internetowych;
 • Selekcja, edytowanie i publikowanie zdjęć oraz grafik.

Wymagania:

 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny;
 • Mile widziana podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript;
 • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
 • Mile widziana znajomość programu Photoshop, oprogramowania CMS.

Oferujemy:

 • Umowa o pracę lub zlecenie - do wyboru;
 • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki (w zależności od zmian)
 • Bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, karta obiadowa, opieka medyczna, opieka dentystyczna, ubezpieczenie na życie)
 • Międzynarodowe środowisko pracy;
 • Strefa relaksu, praca w zgranym i młodym zespole.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.


Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Web Publisher

Jaka oferta pracy na stanowisku: Web Publisher w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Web Publisher Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Web Publisher, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.