Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Hays Accountancy Finance Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Warszawa
NR REF.: 1138273

Dla towarzystwa ubezpieczeniowego, wchodzącego w skład międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie m.in. telefoniczna, e-mailowa i listowna obsługa klienta, obsługa rozmów przychodzących, dotyczących produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez Firmę, w tym o polisach ubezpieczeniowych i procedurze zgłaszania i rozpatrywania roszczeń, rejestracja i rozpatrywanie reklamacji, rejestrowanie i przekazywanie zapytań i problemów klientów do innych działów firmy, rejestrowanie notatek oraz dokonywanie zmian w systemach operacyjnych, a także tworzenie i aktualizowanie materiałów dydaktycznych w zakresie obsługi klienta.

Od Kandydata wymagamy zaangażowania i umiejętności pracy z Klientem, zdolności szybkiego uczenia się, dobrej dykcji i znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office. Preferowane są osoby z wykształceniem wyższym lub w trakcie studiów, szczególnie z obszaru ekonomii, finansów lub ubezpieczeń.

Nasz Klient oferuje zatrudnienie na umowę o pracę na dwuletnie zastępstwo, pakiet benefitów, biuro w atrakcyjnej lokalizacji i pracę w renomowanej organizacji, z szeroką perspektywą biznesową na obszar ubezpieczeń i możliwościami rozwoju w tym sektorze.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.