Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

LeasingTeam Group Piaseczno Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Zadania:

 • Obsługa mailowa i telefoniczna (połączenia przychodzące) Klienta w języku niemieckim;
 • Obsługa aukcji internetowych;
 • Raportowanie działań.

Wymagania:

 • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2-C1;
 • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy obsłudze klienta;
 • Komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

Oferujemy:

 • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat;
 • Elastyczny grafik (praca w godzinach 8-16 od pon. do pt., 5 zmian nocnych w miesiącu w godzinach 14-22, 3 dni weekendowe pracujące)
 • Pakiet szkoleń;
 • Benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji, bonusy dla najlepszych pracowników)
 • Możliwość awansu i rozwoju;
 • Lokalizacja: Warszawa Mokotów.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.


Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim w miejscowości: Piaseczno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim, praca w Piaseczno dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.