Realizator produkcji

LeasingTeam Group Chorzów Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Realizator produkcji

Zadania:

 • obsługa urządzeń np. prasy,
 • odpowiedzialność za jakość produkowanych wyrobów,
 • dbanie o stan techniczny urządzeń.

Wymagania:

 • dyspozycyjność,
 • odpowiedzialność,
 • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
 • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
 • atrakcyjny system benefitów,
 • prywatna opieka medyczna,
 • praca na rzecz największego prodcenta stali w Polsce.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Realizator produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Realizator produkcji w miejscowości: Chorzów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Realizator produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Realizator produkcji, praca w Chorzów dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


LeasingTeam Group


Praca Realizator produkcji, Chorzów

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Praca w dziale Back Office

Chorzów, śląskie


Młodszy Konsultant HR

Chorzów, śląskie


Magister Farmacji

Chorzów, śląskie


Ślusarz/mechanik

Chorzów, śląskie


Magister Farmacji

Chorzów, śląskie