Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II

Hays Accountancy Finance Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II
Warszawa
NR REF.: 1137358

Dla naszego Klienta, znanej międzynarodowej firmy ubezpieczeniowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II

Do zadań na tym stanowisku należeć będą udział w procesie raportowania według MSSF dla spółek Grupy w Polsce, współpraca z Grupą oraz Regionem w procesach raportowania, udział w procesie raportowania Solvency II dla Grupy oraz organu nadzoru, a także analiza i optymalizacja danych finansowych oraz optymalizacja procesów biznesowych, raportowania i narzędzi.

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w obszarze finansów przy sporządzaniu sprawozdań finansowych lub w firmie konsultingowej, znajomości sektora ubezpieczeń, bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości oraz międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej, znajomości pakietu MS Office, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, a także samodzielności, dobrej organizacji pracy i terminowości w działaniu.

Nasz Klient oferuje pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu, w kameralnym zgranym zespole, z możliwościami rozwoju zawodowego, zatrudnienie na umowę o pracę z bogatym pakietem benefitów - systemem kafeteryjnym, a także możliwość współpracy z Zarządem i menadżerami wyższego szczebla.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.