Serwis sprzątający - Mszczonów Probet

PROBET Sp. z o.o. Mszczonów Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i poszerzeniem działań w strefie sprzedaży usług poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze:

Serwis sprzątający

Miejsce pracy - Mszczonów

Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • sprzątanie hali magazynowej ręcznie i maszynowo

lub

  • sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych

Wymagania:

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - mile widziane
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie na cały etatu
  • godziny pracy: dwie lub trzy zmiany
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku.

Sebastian tel. 32 413 15 50 wew. 2 po zgłoszeniu się automatycznej sekretarki

w godz. od 7:00 do 15:00

CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące." Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Serwis sprzątający - Mszczonów Probet

Jaka oferta pracy na stanowisku: Serwis sprzątający - Mszczonów Probet w miejscowości: Mszczonów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PROBET Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Serwis sprzątający - Mszczonów Probet Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Serwis sprzątający - Mszczonów Probet, praca w Mszczonów dopasowana do Twoich wymagań.PROBET Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


PROBET Sp. z o.o.


Praca Serwis sprzątający - Mszczonów Probet, Mszczonów

Oferta jest ważna jeszcze 9 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Specjalista ds. rozwoju i eksportu

Mszczonów, mazowieckie


Lekka praca - pakowanie płyt

Mszczonów, mazowieckie


Projektant w branży SRK

Warszawa, mazowieckie