Praca przy pakowaniu krewetek - od 13,75 euro brutto/h - Belgia


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.


Kogo szukamy:

Dla jednego z naszych belgijskich klientów poszukujemy osoby do pakowania krewetek! W tym wypadku istotne jest zaangażowanie i komunikatywna znajomość języka angielskiego! Nie wymagamy doświadczenia!

 

Co oferujemy w zamian:

Jako Agencja Zatrudnienia certyfikowana zarówno w Polsce i Belgii, oferujemy polską umowę o pracę na warunkach belgijskich, stawkę w wysokości 13,75 euro brutto/h oraz premie zmianową (0,56 euro brutto/h).

Kandydatom posiadającym możliwość wyjazdu własnym samochodem zapewniamy kartę paliwową oraz dodatek 100 euro/mies. za podwożenie innego Pracownika!

 

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Dzwoń lub pisz a nasz Rekruter odpowie Ci na pytania!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca przy pakowaniu krewetek - od 13,75 euro brutto/h - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca przy pakowaniu krewetek - od 13,75 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: Oostende jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca przy pakowaniu krewetek - od 13,75 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy pakowaniu krewetek - od 13,75 euro brutto/h - Belgia, praca w Oostende dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Praca przy pakowaniu krewetek - od 13,75 euro brutto/h - Belgia, Oostende

Oferta jest ważna jeszcze 21 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie