Customer Service with German

LeasingTeam Group Wołomin Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Bony Świąteczne

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Customer Service with German

Zadania:

 • Mailowe i telefoniczne wsparcie użytkowników urządzeń (laptopy i drukarki) - obsługa w jęz. niemieckim;
 • Nadzorowanie dostaw i zwrotów;
 • Weryfikowanie statusu napraw.

Wymagania:

 • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min C1 - warunek konieczny;
 • Podstawowa znajomość języka angielskiego;
 • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta - nie jest warunkiem koniecznym;
 • Dobra znajomość obslugi komputera;
 • Otwartość i zaangażowanie.

Oferujemy:

 • Pełne wdrożenie w obowiązki;
 • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełen etat;
 • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, dofinansowania do urlopu, szkolenia)
 • Stałe godziny pracy (od pn-pt)
 • Praca stacjonarna.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.


Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Customer Service with German

Jaka oferta pracy na stanowisku: Customer Service with German w miejscowości: Wołomin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Customer Service with German Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Customer Service with German, praca w Wołomin dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


LeasingTeam Group


Praca Customer Service with German, Wołomin

Oferta jest ważna jeszcze 21 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Elektryk na budynku

Wołomin, mazowieckie


Serwisant/ konserwator budynku

Wołomin, mazowieckie


Customer Service with Slovenian

Wołomin, mazowieckie