Frontend Developer (Junior/Mid)

Teamquest Kraków

Elastyczne godziny pracy

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

We are open to English-speaking candidates! Nasz Klient to producent kompleksowego oprogramowania nowej generacji do automatyzacji marketingu, które jest wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości. Firma jest jedną z najszybciej rozwijających się w Europie, która wykorzystuje technologię SaaS. Posiada ponad 10 000 Klientów w 40 krajach, większość z nich to firmy E-commerce oraz B2C. Są Numerem 1 w kategorii systemów e-Commerce Marketing Automation w Europie według Datanyze.com. Posiadają oddziały w Nowym Jorku, Londynie, Krakowie, Warszawie oraz Bukareszcie. Ich kluczowymi Klientami są: Vodafone, AmRest, Orange, Yves Rocher, T-Mobile, Timberland, Aviva, ToysR US, Praktiker. Obecnie do swojego zespołu poszukują na stanowisko: Frontend Developer (Junior/Mid)

Wymagania:

  • 1+ doświadczenia komercyjnego w tworzeniu frontendowych aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość:
    • JavaScript
    • HTML, CSS oraz SASS
  • Dobra znajomość AngularJS i Angular 7
  • Chęć tworzenia wysokiej jakości oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Samodzielność, samorozwój, nastawienie na szukanie rozwiązań

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość:
    • biblioteki Jasmine i metodyk CSS (np. BEM)
    • zagadnień dobrych praktyk UX
    • technologii Java, Spring i rozumienie działania baz danych SQL i NoSQL
  • Wiedza na temat szeroko pojętych technologii web
  • "Pixel perfect"
  • Zainteresowanie najnowszymi frontendowymi technologiami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy, umiejętności i doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę współpracy (UoP, B2B, inne)
  • Premia kwartalna za zrealizowane elementy z route mapy oraz premia uznaniowa
  • Specjalne bonusy:
    • za obronę pracy dyplomowej
    • becikowe (2 tys zł)
    • dofinansowanie wieczorów kawalerskich i panieńskich oraz rozwód party, parapetówek we własnych nowych mieszkaniach
    • dofinansowanie badań lekarskich
    • dofinansowanie kursów językowych
    • bilety do kina i teatru
  • Karta sportowa OK System
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Specjalnie przygotowany cykl szkoleniowy, który błyskawicznie wyposaży Cię w wiedzę niezbędną do skutecznego wykonywania pracy
  • Bezpośredni wgląd i wtajemniczenie w metody prowadzenia innowacyjnego na skalę globalną startupu
  • Możliwość zrobienia kariery w międzynarodowej firmie i dodanie do swojego CV wyjątkowej pozycji, która na zawsze wzmocni Twój profil zawodowy
  • Własny firmowy elegancki restobar, w którym codziennie pracownicy dostają bezpłatny ciepły posiłek, dodatkowo bezpłatnie w każdy wtorek śniadanie, a w każdy piątek ogólnofirmowe Happy Hour z darmowym, pysznym czeskim piwem bez limitu, a przez cały dzień nielimitowana kawa, napoje i owoce

Obowiązki:

  • Tworzenie rozwiązań opartych o JavaScript, Angular 7, AngularJS i inne
  • Współpraca z programistami backendowymi i projektantami
  • Budowa i optymalizacja szablonów HTML/CSS
  • Praca w metodologii Agile

Dodatkowo:

We are open to English-speaking candidates!

Gdzie szukać pracy jako Frontend Developer (Junior/Mid)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Frontend Developer (Junior/Mid) w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Frontend Developer (Junior/Mid) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frontend Developer (Junior/Mid), praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.