Kasjer Walutowy

LeasingTeam Group Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System premiowy

Rozwój Kariery

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kasjer Walutowy

Zakres obowiązków:

 • realizacja transakcji wymiany walut
 • obsługa międzynarodowych transferów pieniężnych

Oczekiwania:

 • zaświadczenie o niekaralności
 • umiejętność obsługi komputera
 • odpowiedzialność
 • dyspozycyjność-praca zmianowa, również w weekendy
 • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:

 • umowa o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
 • pakiet benfitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport
 • kurs kasjera złotowo-walutowego
 • dodatkowe szkolenia

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.


Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kasjer Walutowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kasjer Walutowy w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kasjer Walutowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kasjer Walutowy, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Programista SAP

Wrocław, dolnośląskie


Monter z umiejętnością spawania

Wrocław, dolnośląskie


Remote Frontend Developer (React)

Wrocław, dolnośląskie


Konsultant SAP HCM/ SAP SF

Wrocław, dolnośląskie