Specjalista ds. obsługi klienta

LeasingTeam Group Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Imprezy firmowe

System premiowy

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta

Zadania:

 • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta (branża ubezpieczeń)
 • Rejestracja zgłoszeń w systemie;
 • Kontakt z usługodawcami współpracującymi z firmą;
 • Kontakt i współpraca z zagranicznymi oddziałami i siecią usługodawców.

Wymagania:

 • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta (telefonicznej lub bezpośredniej) - warunek konieczny;
 • Znajomość języka angielskiego na poz. min. B2;
 • Znajomość obsługi programu MS Office;
 • Zaangażowanie, motywacja do osiągania założonych celów.

Oferujemy:

 • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (zgodnie z oczekiwaniami kandydata)
 • Umowa na cały etat lub część etatu (w zależności od preferencji kandydata)
 • Wynagrodzenie podstawowe + premie;
 • Elastyczne godziny pracy - praca na zmiany;
 • Liczne benefity: szkolenia rozwojowe i językowe, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, spotkania integracyjne, owoce w pracy, nagrody i upominki na święta.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.


Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.