Pracowałeś na składarko - sklejarce? Aplikuj i zarób od 14,30 Eur/h brutto - Belgia (Kwaterunek Gratis) Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Wetteren , Belgia
  • 05-04-2020 , do końca 61 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko Operatora Maszyn Gnąco-Klejących w belgijskiej firmie będącej ekspertem w branży papierniczej.

Posiadasz doświadczenie w pracy na składarko-sklejarkach?

Dołącz do nas! Otrzymasz stawkę 14,30 euro brutto/h i stawkę 15,52 euro brutto/h na zmianach nocnych! Oprócz tego otrzymasz liczne dodatki (system poleceń, karta paliwowa, 13. pensja) oraz nasze wsparcie w trakcie Twojego zatrudnienia!

Ponadto zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie dla Osób mogących wyjechać swoim samochodem!

Jakie są nasze wymagania?

Oczekujemy od Ciebie jedynie doświadczenia w pracy na analogicznych maszynach, komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz możliwości wyjazdu do Belgii swoim samochodem!

 

 

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

Podczas zatrudnienia będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyny Vega Folder-Gluer, wprowadzanie danych do systemu zgodnie z instrukcją, czyszczenie maszyn, podstawowe prace konserwatorskie oraz przestrzeganie zasad BHP.

 

Dodatkowe Informacje

Jeśli masz pytania dotyczące szczegółów oferty, zadzwoń do naszego Rekrutera dostępnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod numerem telefonu +48 517 612 024!

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracowałeś na składarko - sklejarce? Aplikuj i zarób od 14,30 Eur/h brutto - Belgia (Kwaterunek Gratis)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracowałeś na składarko - sklejarce? Aplikuj i zarób od 14,30 Eur/h brutto - Belgia (Kwaterunek Gratis) w miejscowości: Wetteren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracowałeś na składarko - sklejarce? Aplikuj i zarób od 14,30 Eur/h brutto - Belgia (Kwaterunek Gratis) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracowałeś na składarko - sklejarce? Aplikuj i zarób od 14,30 Eur/h brutto - Belgia (Kwaterunek Gratis), praca w Wetteren dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.