Brygadzista Produkcji - od 2300 euro brutto/mies. + Zakwaterowanie - Belgia


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko Brygadzista Produkcji do belgijskiej firmy będącej ekspertem w produkcji drutów zbrojeniowych.


Wymagania i opis stanowiska pracy:

Jeśli posiadasz doświadczenie jako Team Leader, dołącz do nas! Poszukujemy Kandydatów, którzy pracowali na tym stanowisku, posługują się językiem angielskim w stopniu dobrym oraz mogą wyjechać własnym samochodem!

Do obowiązków Brygadzisty będzie należeć zarządzanie podległymi Pracownikami oraz raportowanie do Przełożonych.

 

Oferta:

Nasza Agencja gwarantuje polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (Pracownik rozlicza się w Polsce) ze stawką 15,24 euro brutto/h, wzbogaconą dodatkiem zmianowym, dzięki któremu wynagrodzenie wzrasta do 16,76 euro brutto/h!

Oprócz tego Agencja zapewnia wsparcie Koordynatora na terenie Belgii a także liczne dodatki!

Ponadto oferujemy darmowe zakwaterowanie przy wyjeździe własnym samochodem!

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń do naszego Rekrutera (+48 517 612 024) od poniedziałku do piątku (8.00-16.00)!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Brygadzista Produkcji - od 2300 euro brutto/mies. + Zakwaterowanie - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Brygadzista Produkcji - od 2300 euro brutto/mies. + Zakwaterowanie - Belgia w miejscowości: Meulebeke jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Brygadzista Produkcji - od 2300 euro brutto/mies. + Zakwaterowanie - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Brygadzista Produkcji - od 2300 euro brutto/mies. + Zakwaterowanie - Belgia, praca w Meulebeke dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.