Stolarz budowlany_Francja

Darmowy posiłek

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Kwaterunek

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Dekarz- monter papy termozgrzewalnej

Miejsce pracy: Francja, Alpy

Nr ref: DEK/1219/FRA

ZADANIA:

  • Zgrzewanie papy palnikiem,
  • Noszenie rolek papy,
  • Noszenie butli gazowych,
  • Montaż papy na tarasach.

OCZEKUJEMY:

  • Zaangażowania w powierzone zadania,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Prawa jazdy kat. B - mile widziane,
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego,
  • Chęci do wyjazdu od początku stycznia.

OFERUJEMY:

  • Stawka: 10,15 EUR brutto/ godzinę,
  • Godziny nadliczbowe płatne dodatkowo 25% i 50%,
  • W ciągu dnia zapewniony jeden posiłek w restauracji,
  • Dodatek transportowy 47 EUR brutto wypłacany co miesiąc,
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie.
  • Dodatkowe ubezpieczenie HESTIA od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Pracę w polskiej ekipie,
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu i opieka biura przez cały okres trwania kontraktu,
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
  • Możliwość długotrwałej współpracy.

Gdzie szukać pracy jako Stolarz budowlany_Francja

Jaka oferta pracy na stanowisku: Stolarz budowlany_Francja w miejscowości: Alpy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy InterKadra Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Stolarz budowlany_Francja Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Stolarz budowlany_Francja, praca w Alpy dopasowana do Twoich wymagań.InterKadra Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.