Pomoc biurowa

LeasingTeam Group Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomoc biurowa

Zadania:

 • Wprowadzanie danych do systemu,
 • Segregacja dokumentów,
 • Współpraca z firmami zewnętrznymi, organami administracyjnymi, zbieranie danych,
 • Wsparcie pracy biura.

Wymagania:

 • Znajomość pakietu Office (zwłaszcza Excel),
 • Komunikatywność,
 • Samodzielność i dynamika w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

 • Praca od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin,
 • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
 • Praca w międzynarodowej firmie,
 • Umowa o pracę tymczasową.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pomoc biurowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomoc biurowa w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomoc biurowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomoc biurowa, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik Produkcyjny

Wrocław, dolnośląskie


Pracownik Gospodarczy

Wrocław, dolnośląskie


Doradca Klienta w punkcie bankowym

Wrocław, dolnośląskie


Doradca finansowy/ doradca klienta

Wrocław, dolnośląskie


Operator Urządzeń

Wrocław, dolnośląskie