Java Developer (ze znajomością Angular)

NBC Sp. z o.o. Poznań Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Szkolenia

Rozwój Kariery

NBC jest firmą z ponad 12-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 Specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni Specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeety)!

Powiększamy nasz zespół, dlatego poszukujemy Specjalistów: Java Developer (ze znajomością Angular)

Czeka na Ciebie:

  • praca nad aplikacją dotyczących danych płatniczych oraz danych kartowych,
  • współpraca z doświadczonym zespołem.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Twoja wiedza back-end'owa jest na poziomie Regular,
  • znasz następujące technologie: Java, Spring Boot, Resty, Angular, baza Informix,
  • chcesz wzmacniać swoje kompetencje back-end'owe i rozwijać wiedzę front-end'ową.

Oferujemy:

  • ścieżkę rozwoju, dopasowaną do Twoich potrzeb,
  • możliwość wystąpień w roli prelegenta na naszych eventach dedykowanych branży IT,
  • benefity do wyboru, m.in.: prywatną opiekę medyczną (różne pakiety Medicover), kartę MultiSport, dostęp do platform e-learningowych.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Java Developer (ze znajomością Angular)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Java Developer (ze znajomością Angular) w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Java Developer (ze znajomością Angular) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Developer (ze znajomością Angular), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Tester Automatyzujący

Poznań, wielkopolskie


Projektant/Programista Java

Kraków, małopolskie


FullStack Developer

Katowice, śląskie


Specjalista ds. sieci

Katowice, śląskie