Pracownik magazynu- venezja

LeasingTeam Group Góra Kalwaria Wynagrodzenie do negocjacji

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu- venezja

Zadania:

  • Przekładanie paczek ( mężczyźni),
  • Pakowanie i sortowanie towaru,
  • Dystrybucja towaru na magazynie.

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Sumienność oraz dokładność.

Oferujemy:

  • Praca w godz 07:00 - 17:00 lub 10:00-18:00,
  • Umowa zlecenie,
  • Wynagrodzenie 20 zł brutto /godz,
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu- venezja

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu- venezja w miejscowości: Góra Kalwaria jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu- venezja Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu- venezja, praca w Góra Kalwaria dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik restauracji

Góra Kalwaria, mazowieckie


Lider Gościnności

Góra Kalwaria, mazowieckie


Pracownik McCafe

Góra Kalwaria, mazowieckie


Operator monitoringu

Sokołów Podlaski, mazowieckie


Senior Digital Project Manager

Warszawa, mazowieckie