Ślusarz/mechanik

LeasingTeam Group Chorzów Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Fundusz socjalny

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Ślusarz/mechanik

Zadania:

  • Przeglądy, naprawy i regulacje urządzeń wydziału produkcyjnego (prasy korbowe i hydrauliczne; samotoki),
  • Prace mechaniczne i ślusarskie,
  • Przygotowanie urządzeń do postojów remontowych, uruchamianie urządzeń po postojach,
  • Naprawa urządzeń mechanicznych i energetycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność,
  • Mile widziane uprawnienia: suwnicowy, spawacz.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet benefitów (kartki na posiłki, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, fundusz socjalny),
  • Praca na rzecz największego producenta stali na świecie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Ślusarz/mechanik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ślusarz/mechanik w miejscowości: Chorzów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ślusarz/mechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ślusarz/mechanik, praca w Chorzów dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.