Analytics Solution Developer

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Karta MultiSport

Szkolenia

Pakiet relokacyjny

Międzynarodowa Firma

NBC to firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Do naszego zespołu w Gdyni poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Analytics Solution Developer

Zadania:

  • Projektowanie, rozwijanie, obsługa i wsparcie rozwiązań i aplikacji wdrażanych za pomocą narzędzi analitycznych Azure (np. Azure SQL, Databricks / Spark, Data Factory, Data Warehouse, Cosmos DB, Azure Functions)
  • Opracowywanie, obsługa i dokumentowanie danych, wizualizacja, zarządzanie danymi, katalogowanie danych
  • Transformowanie i analizowanie danych za pomocą Pythona, Scali, C#, SQL, ulepszanie hurtowni danych i Data Lake na Microsoft Azure. Zoptymalizowanie kodu dla Spark

Wymagania:

  • 2-4 lata doświadczenia w zakresie tworzenia oprogramowania, integracji systemów, hurtowni danych lub podobnych
  • Doświadczenie z niektórymi językami, takimi jak Python, SQL, R, Scala, HiveQL, DAX, XPath
  • Znajomość co najmniej jednego języka obiektowego (preferowany C# lub Java)
  • Zrozumienie architektury i zwiększenie wydajności w obszarach takich jak:
  1. Relacyjne bazy hurtowni danych
  2. Znajomość baz danych zoptymalizowanych pod kątem obciążeń analitycznych (MPP)
  3. Apache Spark
  • Znajomość języka angielskiego min. B2/C1

Mile widziane:

  • Znajomość metodologii Scrum
  • RESTful API
  • Znajomość narzędzi ETL
  • Doświadczenie z Microsoft Azure
  • Doświadczenie z Microsoft Power BI

Oferujemy:

  • Dostęp do platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
  • Bonus relokacyjny,
  • Pracę w międzynarodowym projekcie,
  • Imprezy integracyjne i charytatywne,
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej

Gdzie szukać pracy jako Analytics Solution Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Analytics Solution Developer w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Analytics Solution Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analytics Solution Developer, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.