Specjalista ds. Opakowań

HAYS Manufacturing Warszawa okolice Wynagrodzenie do negocjacji

Specjalista ds. Opakowań
Warszawa - okolice
NR REF.: 1132856

Dla naszego Klienta,międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Opakowań.Zakład produkcyjny znajduje się w okolicach Warszawy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku: będzie odpowiedzialna za projektowanie opakowań, ich rozwój i dobór materiałów; będzie współpracowała z różnymi działami w Polsce i za granicą: łańcuchem dostaw, jakością, NPD, marketingiem i produkcją. Ponadto będzie brała udział w działaniach związanych z planowaniem nowych projektów; będzie odpowiedzialna za ustalanie priorytetów i terminowość projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Do jej zadań będzie należała kontrola procesów i nadzór nad prawidłowymi standardami, a także organizowanie testów i innych metod walidacyjnych dla komponentów, opakowań i źródeł zaopatrzenia.

Od Kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego technicznego i bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Poszukujemy Kandydatów z pierwszym doświadczeniem (1-2 lata) w rozwoju opakowań, preferowana branża spożywcza. Praca na tym stanowisku wymaga: wiedzy z zakresu procedur obowiązujących w obszarze opakowań oraz umiejętności pracy interdyscyplinarnej ze wszystkimi działami w firmie, między innymi działem jakości, produkcji, łańcucha dostaw, marketingu w Polsce i za granicą. Wymogiem koniecznym jest biegła obsługa pakietu MsOffice i umiejętność pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów, pracę w międzynarodowym i profesjonalnym środowisku, pełnym wyzwań zawodowych.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Opakowań

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Opakowań w miejscowości: Warszawa okolice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Opakowań Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Opakowań, praca w Warszawa okolice dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Manufacturing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.