Projektant Opakowań

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Projektant Opakowań
Projektant Opakowań
Warszawa
NR REF.: 1087703


Twoja następna firma toglobalny producent z branży opakowaniowej, specjalizujący się w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań dla rozpoznawalnych marek branży FMCG.

Twoje następne stanowisko toProjektant CAD.
Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie projektowanie rozwiązań opakowaniowych w oparciu o ekologiczne surowce, uwzględniając najnowsze trendy. Projektant używając programów CAD, będzie przygotowywał propozycję produktów w 2D i 3D oraz będzie w stałym kontakcie z klientem zagranicznym. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z działem handlowym, technologicznym oraz międzynarodowym działem R&D. Objęcie tego stanowiska wiąże się również z podróżami służbowymi.

Poszukujemy osoby spełniającej wymagania.
Co najmniej 3-letniego doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku, preferowane jest wyższe wykształcenie techniczne (mile widziane wzornictwo przemysłowe) Wymagana jest znajomość obsługi programów CAD do projektowania 2D i modelowania 3D. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego również jest oczekiwana od osoby na tym stanowisku. Poszukujemy osób dyspozycyjnych, samodzielnych, kreatywnych, potrafiących sprawnie pracować w zdalnym zespole.

Co powinieneś zrobić?
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Oferta jest ważna jeszcze 1198 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Projektant Opakowań

Jaka oferta pracy na stanowisku: Projektant Opakowań w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Projektant Opakowań Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Projektant Opakowań, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Manufacturing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.