Sprzedawca / kasjer - Największa sieć drogerii w Polsce / Swarzędz

Folga Sp. z o.o. Swarzędz Wynagrodzenie do negocjacji

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim z dużym doświadczeniem w pozyskiwaniu pracowników zarówno wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych. Specjalizujemy się przede wszystkim w sektorze: spożywczym, usługowym, automotive oraz budowlanym. Jednak z uwagi na to, że posiadamy elastyczną ofertę jesteśmy w stanie skierować ją do klienta każdej branży. Od początku naszej działalności towarzyszy nam motto OUR PEOPLE YOUR SUCCESS.

Obowiązki

* obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych,
* obsługa klientów, doradzanie w wyborze odpowiednich produktów,
* dbanie o porządek w sklepie i estetykę miejsca pracy,
* dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towarów, monitorowanie terminów ich przydatności do spożycia oraz prawidłowe oznaczenie cen.

Wymagania

* otwartość i życzliwość w relacjach z klientami,
* zaangażowanie, uczciwość i odpowiedzialność,
* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
* praca w systemie 2 zmianowym,
* stabilne zatrudnienie,
* wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów,
* pełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy,
* stałą opiekę koordynatora.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sprzedawca / kasjer - Największa sieć drogerii w Polsce / Swarzędz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca / kasjer - Największa sieć drogerii w Polsce / Swarzędz w miejscowości: Swarzędz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Folga Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzedawca / kasjer - Największa sieć drogerii w Polsce / Swarzędz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca / kasjer - Największa sieć drogerii w Polsce / Swarzędz, praca w Swarzędz dopasowana do Twoich wymagań.Folga Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.