16,5 zł/h + premia i bezpłatny transport -> zapraszamy do Mierzyna!


Umowa o pracę

Karta MultiSport

Szkolenia

Darmowy transport

Bony Świąteczne

Dopłata do Wakacji

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, dużej firmy produkcyjnej z duńskim kapitałem, poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Produkcji.


Czy wiesz, że...

mediana wynagrodzenia Pracownika produkcyjnego w Polsce to 2880 zł brutto miesięcznie, a statystycznie 65% pracowników produkcji to mężczyźni?

A może wiesz, że regulaminowa przerwa w ciągu dnia to 20 minut?

Statystyki to nie wszystko!

Zaoferujemy ponad 3000 zł brutto, pracę dla kobiet i mężczyzn, a przerwy wydłużymy do 50 minut na każdej zmianie!

Mało?!

Z Nami zyskasz także:

  • stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa na rok)
  • bezpłatny dojazd na każdą zmianę + powrót
  • prywatną opiekę medyczną
  • darmowe napoje
  • kartę sportową
  • bony świąteczne

Aplikuj już dziś!

Zaprosimy Cię na krótkie spotkanie, na którym spróbujesz swoich sił przy montażu podzespołów elektronicznych. Po tym zdecydujesz, czy zostaniesz z Nami na dłużej.

Zastanawiasz się, czy dasz radę?

My wierzymy, że tak!

Dodatkowe informacje

Spróbuj swoich sił - poświęć Nam pół godziny i rozwiej wszelkie wątpliwości!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako 16,5 zł/h + premia i bezpłatny transport -> zapraszamy do Mierzyna!

Jaka oferta pracy na stanowisku: 16,5 zł/h + premia i bezpłatny transport -> zapraszamy do Mierzyna! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako 16,5 zł/h + premia i bezpłatny transport -> zapraszamy do Mierzyna! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko 16,5 zł/h + premia i bezpłatny transport -> zapraszamy do Mierzyna!, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.