Audytor systemów IT w banku - Wrocław

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Szkolenia

Dopłata do Wakacji

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, nasz Klient, jedna z najbardziej liczących się grup finansowych na świecie, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osoby na stanowisko Audytora systemów IT.


Korzyści z zatrudnienia:

Jako pracownik Departamentu Audytu Wewnętrznego otrzymasz atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych oraz dofinansowanie wypoczynku dla dzieci. Gwarantujemy stabilność zatrudnienia na umowie o pracę. W naszej placówce otrzymasz okazję do zdobycia doświadczenia u lidera na rynku consumer finance w Polsce. Zapewniamy wsparcie i opiekę na każdym etapie zatrudnienia oraz komfort pracy w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu.

 

Zadania na stanowisku:

Będziesz odpowiedzialny/a za wykonywanie programów audytów - szacowanie mechanizmów kontrolnych oraz procedur zarządzania ryzykiem. Zajmiesz się przygotowaniem właściwych testów potwierdzających adekwatność mechanizmów. Twoim obowiązkiem będzie również analiza i ocena ryzyka działalności Banku oraz opracowanie działań eliminujących. Swoje działania będziesz raportować do kierownictwa Banku.

 

Kogo szukamy?

Osoby, która posiada wykształcenie wyższe (preferowane kierunki IT) oraz cechuje się rozwiniętymi zdolnościami analitycznymi i wysokimi umiejętnościami syntezy. Kogoś, kto może się pochwalić biegłością w obszarze zarządzania, bezpieczeństwa, projektach oraz usługach IT oraz zna j. angielski na poziomie zaawansowanym.

Mile widziane doświadczenie w dziedzinie audytu IT oraz znajomość standardów COBIT.

 

Dodatkowe informacje

Chcesz zostać częścią naszego zespołu? Czekamy na Ciebie!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer: 508 351 455 lub napisz na adres: k.piatek@ksservice.pl.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Audytor systemów IT w banku - Wrocław

Jaka oferta pracy na stanowisku: Audytor systemów IT w banku - Wrocław w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Audytor systemów IT w banku - Wrocław Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Audytor systemów IT w banku - Wrocław, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Klaudia Piątek

e-mail k.piatek@ksservice.pl

phone 508351455

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie