Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Radom Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Szkolenia

Fundusz socjalny

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Tym razem jeden z naszych Klientów, specjalista usług utylizacji odpadów, znalazł się w potrzebie zatrudnienia Specjalisty/ki ds. Kadr i Płac. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w Radomiu.


Praca stanie się przyjemnością ze względu na korzyści ze współpracy:

 • wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • bogaty pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna Medicover, pakiety sportowe
 • możliwość awansu w strukturach firmy
 • nowoczesne środowisko pracy

Zostań częścią naszej firmy, jeśli posiadasz:

 • wykształcenie średnie lub wyższe
 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • znajomość programu Płatnik oraz Excel
 • umiejętność samodzielnego organizowania pracy.

Znajomość systemu SAP HR będzie dodatkowym atutem.

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

 • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa (naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy/urlopów, zwolnień lekarskich, wystawianie zaświadczeń, zgłaszanie pracowników do ZUSu)
 • wykonywanie czynności związanych z procesem zatrudnienia pracownika
 • sprawowanie pieczy nad dokumentacją pracowniczą

Dodatkowe informacje

Chcesz sprawdzić czy to oferta dla Ciebie?

Odpowiedzi na swoje pytania uzyskasz pod numerem: 508 351 455 lub pod adresem: k.piatek@ksservice.pl.

Zapraszam do kontaktu - Klaudia


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista/ka ds. Kadr i Płac w miejscowości: Skaryszew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista/ka ds. Kadr i Płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista/ka ds. Kadr i Płac, praca w Skaryszew dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.