Inżynier ds. Wdrożeń i Serwisu

HAYS Manufacturing Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Inżynier ds. Wdrożeń i Serwisu
Warszawa
NR REF.: 1130953


Dla naszego Klienta,dynamicznie rozwijającej się firmy z branży nowych technologii dla przemysłu, poszukujemy obecnie Kandydatów do pracy na stanowisku Inżyniera ds. Wdrożeń i Serwisu.Firma mieści się w centrum Warszawy.


Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowiskubędzie odpowiedzialna za montaż i serwisowanie systemu na terenie zakładów produkcyjnych i magazynów na terenie całej Polski, kontakt z klientem i dostosowywanie projektów instalacyjnych pod kątem technicznych na obiekcie oraz konfigurację oprogramowania.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemydoświadczenia pracy w środowisku przemysłowym, w Dziale Utrzymania Ruchu lub przyprodukcyjnych magazynach oraz doświadczenia we współpracy z Klientami. Poszukujemy osób samodzielnych, o rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych i organizacyjnych, które potrafią planować i zarządzać pracą własną i innych. Ponadto, oczekujemy gotowości do wyjazdów na terenie całej Polski (średnio 2 dni w tygodniu). Mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

Oferujemy:

Nasz Klient oferujezatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie na zasadzie B2B lub umowy zlecania, możliwości rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji w obszarze nowych technologii dla przemysłu, kartę Multisport, płatne chorobowe i 26 dniową przerwę w świadczeniu usług oraz atrakcyjną lokalizację w centrum Warszawy.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inżynier ds. Wdrożeń i Serwisu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. Wdrożeń i Serwisu w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier ds. Wdrożeń i Serwisu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. Wdrożeń i Serwisu, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Manufacturing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.