Specjalista ds. technicznych biura

Hays Office Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Specjalista ds. technicznych biura
Warszawa
NR REF.: 1130874

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko
Specjalista ds. Technicznych Biura.


Obowiązki:

Do obowiązków będzie należało wykonywanie wszystkich drobnych napraw i wsparcie dla pracowników administracyjnych oraz nadzór nad technicznym utrzymaniem biura, instalacją, koordynacją remontów. Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie kontaktów z wewnętrznymi i zewnętrznymi serwisami wsparcia technicznego, za dbanie o konserwację sprzętu oraz zgłaszanie awarii do odpowiednich autoryzowanych serwisów. Specjalista będzie również przeprowadzał zmiany i przeprowadzki w biurze.

Wymagania:

Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy osoby, które mają doświadczenie na podobnym stanowisku, posiadają wykształcenie techniczne, minimum zawodowe, oraz uprawnienia elektryczne i zdolność do pracy na wysokości.
Dodatkowo od Kandydatów oczekujemy dyspozycyjności, dobrej organizacji czasu i komunikatywności. Odpowiedni Kandydat również obsługuje również biegle pakiet MS Office, ma prawo jazdy kat. B oraz posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

Oferujemy umowę o pracę na pełen etat za naszym pośrednictwem, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę w pracy oraz ciekawe wyzwania.
 

Dodatkowe informacje

Lokalizacja: Warszawa Śródmieście


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. technicznych biura

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. technicznych biura w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. technicznych biura Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. technicznych biura, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.