Laminiarz wynagrodzenie 14 euro brutto/h praca w Belgii


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko: Laminiarz elementów basenu (laminowanie natryskowe).


Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku laminiarza elementów basenu będzie zajmować się przygotowywaniem mieszanki laminatu oraz wykonywaniem z niego elementów. Głównym obowiązkiem będzie także pokrywanie gotowych części żywicą, jak i woskowanie oraz zalewanie żywicą form do włókna szklanego. Dodatkowo osoba ta będzie odpowiedzialna za cięcie oraz kładzenie włókna szklanego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy przynajmniej 2 letniego doświadczenia w laminowaniu natryskowym takich elementów, jak schody do basenów oraz płyty ochronne. Bardzo ważna jest dla nas umiejętność obsługi maszyny Venus, najlepiej w połączeniu z żelowymi powłokami. Równie cenna jest dla nas Twoja znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym. Możliwość wyjazdu do Belgii samochodem jest Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności gwarantujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także wynagrodzenie od 14,00 euro brutto/h. Dodatkowo zapewniamy nadgodziny płatne 150%, trzynastą pensję oraz prywatną opiekę medyczną. Oferujemy również benefity w postaci karty paliwowej oraz dodatku amortyzacyjnego. Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania zapewni nasz polskojęzyczny koordynator przebywający na miejscu w Belgii.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Laminiarz wynagrodzenie 14 euro brutto/h praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Laminiarz wynagrodzenie 14 euro brutto/h praca w Belgii w miejscowości: Overpelt jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Laminiarz wynagrodzenie 14 euro brutto/h praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Laminiarz wynagrodzenie 14 euro brutto/h praca w Belgii, praca w Overpelt dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.