Operator wtryskarki i osoba pakująca plastikowe produkty stawka od 14 euro brutto/h + darmowe zakwaterowanie Praca w Belgii Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

 • Wingene, Belgia
 • 15-11-2019 , do końca 192 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora wtryskarki oraz pakowaczki dla belgijskiej firmy z branży przemysłowej.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku operatora maszyn będzie odpowiadać za obsługę wtryskarki. Natomiast pakowanie wytwarzanych na terenie zakładu produktów to główne zadania pakowaczki.

Jeśli wykazujesz się:

 • doświadczeniem na stanowisku operatora wtryskarki
 • dobrą znajomością języka angielskiego
 • zaangażowaniem, szybkością i precyzją w działaniu
 • ubezpieczeniem w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
 • gotowością do pracy w systemie zmianowym
 • możliwością wyjazdu własnym samochodem do Belgii  (mile widziane)

Jeśli poszukujesz:

 • stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (warunki polsko – belgijskie)
 • pracy w pełnym wymiarze godzin – pełen etat
 • wysokiego wynagrodzenia w wysokości 14 euro brutto/h
 • nadgodzin płatnych 150 % stawki podstawowej – 21 euro brutto/h
 • bonów żywieniowych w kwocie 6 euro brutto za przepracowany dzień
 • darmowego zakwaterowania oferowanego przez pracodawcę
 • pakietu benefitów w postaci karty paliowej, opieki medycznej, trzynastej pensji
 • dodatku za amortyzację auta (100 euro brutto miesięcznie)
 • opieki polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Nie czekaj i aplikuj już dziś!


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wtryskarki i osoba pakująca plastikowe produkty stawka od 14 euro brutto/h + darmowe zakwaterowanie Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wtryskarki i osoba pakująca plastikowe produkty stawka od 14 euro brutto/h + darmowe zakwaterowanie Praca w Belgii w miejscowości: Wingene jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wtryskarki i osoba pakująca plastikowe produkty stawka od 14 euro brutto/h + darmowe zakwaterowanie Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wtryskarki i osoba pakująca plastikowe produkty stawka od 14 euro brutto/h + darmowe zakwaterowanie Praca w Belgii , praca w Wingene dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.