Kierownik Działu Montażu Mechanicznego

Grupa Doradcza PROFESJA Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma zajmująca się przygotowaniem koncepcji, projektowaniem, produkcją oraz montażem urządzeń i maszyn dla linii technologicznych do transportu materiałów sypkich wykorzystywanych głównie w hutach szkła.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie harmonogramów prac montażowych i nadzór nad terminową realizacją zadań.
  • Organizację, koordynację prac i nadzór pracy brygad na montażu.
  • Opracowywanie dokumentów niezbędnych do koordynacji prac montażowych dla obsługiwanych zleceń.
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Inwestorem.
  • Dbanie o jakość i bezpieczeństwo prowadzonych robót.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem i projektami.
  • Gotowości do częstych wyjazdów w związku z prowadzonymi inwestycjami.
  • Uprawnienia budowlane do kierowania (branża konstrukcyjna) lub chęć ich zrobienia.
  • Praktycznej znajomości procesów bezpieczeństwa.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę na pełny etat.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Praca w firmie stawiającej na rozwój.
  • Możliwość uzyskiwania premii zależną od wyników.
  • Miejsce pracy: Kraków lub Katowice

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Działu Montażu Mechanicznego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Działu Montażu Mechanicznego w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa Doradcza PROFESJA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Działu Montażu Mechanicznego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Działu Montażu Mechanicznego, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Grupa Doradcza PROFESJA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.