AP Accountant

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca AP Accountant

AP Accountant
Warszawa
NR REF.: 1130233

Dla naszego Klienta -- międzynarodowej firmy z branży usługowej -- poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Asystenta w dziale księgowości (praca na pół etatu)


Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przetwarzanie faktur, monitorowanie terminów płatności oraz realizację poleceń zapłaty na czas.Dodatkowo do zadań Asystenta w dziale AP będzie odpowiadanie na zapytania dostawców, współpraca z działami wewnętrznymi, księgowanie operacji z obszaru AP oraz przygotowywanie raportów. Idealny kandydat powinien posiadać wykształcenie kierunkowe lub być studentem kierunków: finanse, ekonomia lub pokrewne, z gotowością do pracy na pół etatu.

Wymagania:

Kandydata powinien cechować się praktyczną znajomością zagadnień księgowych oraz posiadać doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Niezbędna do podjęcia pracy jest także dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) oraz programu Excel, uimiejętność organizacji pracy własnej oraz dużo motywacji i chęci do nauki.

Oferujemy:

Poszukujemy osób zmotywowanych, otwartych na nowe doświadczenia zawodowe i gotowych do pogłębiania swoich kompetencji. Nasz Klient oferuje stabilną pracę w oparciu o umowę na okres 3 m-cy.Zapewniona jest praca w dynamicznie rozwijającym się zespole pod okiem doświadczonych specjalistów.

Dodatkowe Informacje

Lokalizacja: Warszawa, Centrum

Oferta jest ważna jeszcze 91 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako AP Accountant

Jaka oferta pracy na stanowisku: AP Accountant w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako AP Accountant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko AP Accountant, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


HR Administration Specialist

Warszawa, mazowieckie


Sales Manager

Warszawa, mazowieckie