Asystent w dziale reklamacji z językiem francuskim

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Asystent w dziale reklamacji z językiem francuskim

Asystent w dziale reklamacji z językiem francuskim
Warszawa
NR REF.: 1129353

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta w dziale reklamacji z językiem francuskim


Lokalizacja: Warszawa,Centrum


Obowiązki:

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało przede wszystkim wsparcie działu Dispute w codziennej pracy.Dodatkowo do zadań Asystenta w dziale reklamacji będzie należało wprowadzanie i rozwiązywanie reklamacji cenowych, weryfikacja stosowności reklamacji, kontakt z klientem zewnętrznym w języku francuskim oraz ścisła współpraca z pozostałymi departamentami firmy oraz z partnerem biznesowym.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy pierwszych doświadczeń w obsłudze Klienta oraz zaawansowanej znajomości języka francuskiego oraz angielskiego.Ponadto Kandydata powinna wyróżniać dokładność, zorientowanie na szczegóły oraz umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

Firma oferuje zatrudnienie na okres 7 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy, rynkowe wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju w firmie o uznanej reputacji w branży.

Oferta jest ważna jeszcze 92 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent w dziale reklamacji z językiem francuskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent w dziale reklamacji z językiem francuskim w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent w dziale reklamacji z językiem francuskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent w dziale reklamacji z językiem francuskim, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.