Spawanie metodą MIG/MAG Stawka od 2400,00 euro brutto miesięcznie Praca w Belgii


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Spawacza


Opis stanowiska:

Do Twoich głównych obowiązków będzie należeć spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG, cięcie metalu a nastepnie składanie w całosć ram metaclowych.

Jeśli cechujesz się:

 • doświadczeniem na stanowisku spawacza
 • znajomością metody MIG/MAG
 • umiejętnością czytania rysunku technicznego
 • dobrą znajomością języka angielskiego
 • możliwością wyjazdu własnym samochodem

Jeśli oczekuejsz:

 • stabilnego zatrudnienia w postaci umowy o pracę (pełen etat)
 • atrakcyjnego wynagrodzenia w wysokości 2400 euro brutto miesięcznie
 • nadgodzin platnych 150% - 24 euro brutto/h
 • możliwości  podniesienia swoich dotychczasowych umiejętności
 • pakietu dodatków w postaci trzynastej pensji, opieki medycznej, karty paliwowej
 • zastrzyku gotówki  w kwocie 100 euro brutto miesięcznie za wyjazd własnym samochodem
 • pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opieki polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Znaczy że idealnie trafiłeś/aś! Nie czekaj, aplikuj i dołącz do naszego zespołu!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Spawanie metodą MIG/MAG Stawka od 2400,00 euro brutto miesięcznie Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spawanie metodą MIG/MAG Stawka od 2400,00 euro brutto miesięcznie Praca w Belgii w miejscowości: Westmeerbeek jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spawanie metodą MIG/MAG Stawka od 2400,00 euro brutto miesięcznie Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawanie metodą MIG/MAG Stawka od 2400,00 euro brutto miesięcznie Praca w Belgii, praca w Westmeerbeek dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.