Warszawa - Specjalista ds. księgowo-administracyjnych

During Sp. z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Firma During Polska Sp. z o.o. ATP 15357 poszukuje dla Naszego klienta osób chętnych do podjęcia stałego zatrudnienia na terenie Warszawy.

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWO-ADMINISTRACYJNYCH

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków na w/w stanowisku:

  • Weryfikacja, rozliczanie oraz księgowanie faktur,
  • Kontrola kompletności i rzetelności dokumentów,
  • Tworzenie umów,
  • Prowadzenie rejestru umów i faktur,
  • Sporządzanie zestawień i raportów,
  • Tłumaczenie dokumentów na język włoski,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Nadzorowanie obiegów dokumentów w firmie,
  • Inne prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2 (WARUNEK KONIECZNY),
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego,
  • Znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych i prawnych,
  • Dokładność, rzetelność, sumienność,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji.

Oferujemy

Wymagane języki

angielski

włoski

Gdzie szukać pracy jako Warszawa - Specjalista ds. księgowo-administracyjnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Warszawa - Specjalista ds. księgowo-administracyjnych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy During Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Warszawa - Specjalista ds. księgowo-administracyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Warszawa - Specjalista ds. księgowo-administracyjnych , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.During Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.