Praca w drukarni - od zaraz - 17 zł/h

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, drukarni w centrum Szczecina, poszukujemy osób na stanowisko Pracownika Produkcji.

Pracuj z nami!

Na początek zaoferujemy Ci wynagrodzenie w wysokości 17 zł/h brutto i umowę zlecenie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 14-22 - weekendy wolne.

Zakład znajduje się na Niebuszewie.


Do Twoich zadań będzie należało:

  • kompletowanie zamówień
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • sortowanie i pakowanie
  • obsługa maszyn 

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia!
  • Wszystkiego Cię nauczymy - oczekujemy jedynie chęci do pracy i zaangażowania :) 

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w drukarni - od zaraz - 17 zł/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w drukarni - od zaraz - 17 zł/h w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w drukarni - od zaraz - 17 zł/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w drukarni - od zaraz - 17 zł/h, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.