Frontend Developer

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Frontend Developer

Frontend DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Twoje Zadania
Dołączysz do prężnie rozwijającego się działu produktu (platforma). Twoim głównym zadaniem będzie praca nad doskonaleniem i tworzenie nowych funkcji.

PROJEKT w pigułce: platforma która stanowi przełomowe narzędzie biznesowe pozwalające na skuteczne dostarczanie komunikatów do klientów za pośrednictwem spersonalizowanych video wiadomości i video prezentacji. To jedna z najbardziej skutecznych metod komunikacji mutli-channel pozwalająca na integrację działów sprzedaży i marketingu.


Czego oczekujemy?
  • Min. 2 letniego komercyjnego doświadczenia w tworzeniu stron internetowych
  • Bardzo dobrej znajomości Angular min. 2, CSS3, HTML5, JavaScript, TypeScript, RxJS, ngrx, GraphQL, Apollo,Symfony PHP (nice to have), AngularJS (nice to have)
  • Bardzo dobrej znajomości systemu kontroli wersji Git, GitLab oraz umiejętności pisania testów jednostkowych
  • Zaangażowania i współpracy zespołowej - to warunek konieczny
Co proponujemy?
  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Szkolenia zawodowe, dzięki którym będziesz mógł/mogła podnosić swoje kwalifikacje
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Rynkowe stawki: B2B (contracting)
  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, prywatne ubezpieczenie na życie

Oferta jest ważna jeszcze 138 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Frontend Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Frontend Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Frontend Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frontend Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Administrator Systemu Windows

Warszawa, mazowieckie


Kasjer / Kasjerka

Warszawa, mazowieckie