Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w języku chorwackim

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w języku chorwackim

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

(język chorwacki)

Miejsce pracy: Warszawa / home office

Nr ref. SP/HR/2019

Obowiązki:
  • Bieżąca obsługa klientów z rynku chorwackiego
  • Kontakt z klientami z rynku chorwackiego oraz sprzedaż produktów
  • Promowanie produktów
  • Dbanie o relację z klientami
  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem
Wymagania:
  • Znajomość języka chorwackiego na poziomie C1-warunek konieczny w przypadku braku znajomości j. polskiego wymagana znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta lub sprzedażą;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne;
  • Doskonała organizacja czasu własnej pracy;
  • Samodzielność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
  • Motywacja i zaangażowanie w powierzone zadania;
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover);
  • System szkoleń pod okiem doświadczonych trenerów sprzedaży;
  • Nowoczesny sprzęt niezbędny do wykonywania zleconych zadań;
  • Możliwość wykorzystywania na co dzień języka obcego, który dobrze znasz.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prac stacjonarna w biurze w Warszawie lub home office
  • Możliwość wsparcia przy relokacji

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w języku chorwackim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w języku chorwackim w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR SYSTEMS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w języku chorwackim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w języku chorwackim, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HR SYSTEMS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.