Frontend Developer (Phaser 2/3)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Frontend Developer (Phaser 2/3)

HRK S.A. dla jednego ze swoich Klientów, znanej firmy z sektora IT specjalizującej się w tworzeniu gier i oprogramowania systemowego dla branży hazardowej poszukuje osoby na stanowisko:

Frontend Developer (Phaser 2/3)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Praca implementacyjna przy tworzeniu webowych gier slotowych oraz współpraca z innymi zespołami przy integracji z istniejącymi systemami gamblingowymi
  • Zapewnianie wysokiej jakości kodu poprzez code review i tworzenie testów automatycznych
  • Bieżące uzupełnianie dokumentacji technicznej
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Rozwijamy własny framework webowych gier slotowych, napisany w TypeScript z użyciem Phasera. Oczekujemy zatem komercyjnego doświadczenia w pracy w wyżej wymienionych technologiach
  • Umiejętności sprawnej pracy z GITem
  • Umiejętności testowania własnego kodu oraz wykonywania code review innym członkom zespołu
  • Umiejętności sprawnej współpracy z zespołem testerskim
  • Gotowości do pracy w oparciu o metodyki zwinne (Scrum) z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektami, np. Jira
  • Bardzo dużym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży hazardowej
Oferujemy:
  • Okazję do zmiany otoczenia na interesującą niszę gier i systemów gamblingowych
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie osiągającej sukcesy w ciekawej branży na rynkach trzech kontynentów
  • Nowocześnie urządzone biuro w świetnej lokalizacji – Al. Jerozolimskie
  • Stabilne i jasne warunki pracy (umowa o pracę) z indywidualnie negocjowanym wynagrodzeniem
  • Open-source Day – po okresie próbnym jeden dzień w miesiącu pracujesz nad wybranym przez siebie projektem open-source
  • Karta Multisport, opieka medyczna

Gdzie szukać pracy jako Frontend Developer (Phaser 2/3)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Frontend Developer (Phaser 2/3) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Frontend Developer (Phaser 2/3) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frontend Developer (Phaser 2/3), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.